Autotransporta direkcijas darba grafiks Ziemassvētku un Jaungada svētku laikā

Šo piektdien, 2021. gada 24. decembrī, kā arī Vecgada dienā, 31. decembrī, arī Autotransporta direkcijas būs brīvdiena, tādēļ klienti netiks apkalpoti un iesniegtie pieteikumi netiks apstrādāti. Savukārt pirmssvētku dienā, 23. decembrī un 30. decembrī, Autotransporta direkcijas darba laiks būs līdz plkst.15.30.

Autotransporta direkcija atgādina, ka šobrīd klātienē tiek nodrošināta tikai pieteikto dokumentu saņemšana. Pakalpojumu var pieteikt, izmantojot e-pakalpojumu sistēmu https://e.atd.lv/login, kā arī atsūtot iesniegumu pa pastu vai uz e-pasta adresi (ar elektronisko parakstu). Klientu apkalpošana klātienē tiek nodrošināta epidemioloģiski drošā vidē – tas nozīmē, ka dokumentu saņemt klātienē varēs personas, kuras ir pilnībā vakcinētas pret Covid-19 infekciju vai to pārslimojušas pēdējā pusgada laikā. Pirms dokumenta saņemšanas katram klientam tiks pārbaudīts sadarbspējīgs sertifikāts (kopā ar sertifikātu jāuzrāda personu apliecinošs dokuments – ID karte vai pase). No 31. decembra kopā ar sadarbspējīgu sertifikātu varēs uzrādīt arī transportlīdzekļa vadītāja apliecību, skolēna, studenta, pensionāra vai izdienas pensijas saņēmēja apliecību.

Autotransporta direkcija novēl gaišus un skaistus svētkus, vienlaikus aicinot iedzīvotājus būt piesardzīgiem, rūpēties par savu un līdzcilvēku veselību, kā arī ievērot visus valstī noteiktos drošības pasākumus!


Ieteikt šo rakstu