Autotransporta direkcijas darba grafiks svētkos

Ziemassvētku vakarā un Pirmajos Ziemassvētkos, 2015.gada 24. un 25.decembrī, kā arī Vecgada dienā un Jaunā gada pirmajā dienā, 31.decembrī un 1.janvārī, Autotransporta direkcijas darbiniekiem būs brīvdienas. Savukārt pirmssvētku dienā, 23. un 30.decembrī, klienti tiks apkalpoti līdz plkst.15.30.

Atgādinām, ka pirmdien un otrdien, 21. un 22.decembrī un 28. un 29.decembrī, Autotransporta direkcija strādās saskaņā ar ierasto darba režīmu.

Autotransporta direkcija vēl gaišus svētkus un aicina ikvienu klientu nokārtot visu nepieciešamo veiksmīgai pārvadājumu veikšanai savlaicīgi!

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu