Autotransporta direkcija akcijas ietvaros saņēmusi vairāk nekā 50 aizraujošu stāstu par pasažieru pieredzēto sabiedriskajā transportā

Šodien, 2016.gada 17.jūnijā, noslēdzās Autotransporta direkcijas akcija, kuras ietvaros pasažieri iesūtīja vairāk nekā 50 aizraujošu, kuriozu un sirsnīgu stāstu par pieredzēto sabiedriskajā transportā. Laimīgā ceļojuma uz Čehiju uzvarētāja, kura tika izlozēta no dalībnieku vidus, kuri iesūtīja savus pozitīvos stāstus, ir Lāsma Cukure.

Autotransporta direkcija ir saņēmusi visdažādākos stāstus no pasažieriem – smieklīgus atgadījumus, kas saistīti ar pasažieru aizgulēšanos autobusā, stāstus par iepazīšanos, kas sekmējās ar kāzām, visdažādākās blakussēdētāju sarunas, kas risinās vecāku un bērnu, baznīckunga un jaunas meitenes starpā, ģimenes drāmas, kā arī sirsnīgas bērnības atmiņas. Neskatoties uz to, ka akcija ir noslēgusies, Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus turpināt dalīties pozitīvajos stāstos, kas pieredzēti, braucot autobusā vai vilcienā.

Lai popularizētu sabiedriskā transporta pakalpojumus, laika periodā no 27.aprīļa līdz 17.jūnijam Autotransporta direkcija organizēja unikālu akciju, aicinot pasažierus dalīties interesantos stāstos par piedzīvoto sabiedriskajā transportā. Ikviens sociālo tīklu Facebook un Twitter lietotājs, kurš laika periodā no 27.aprīļa līdz 17.jūnijam iesūtīja savu stāstu, piedalījās Autotransporta direkcijas un SIA ECOLINES izlozē, kurā bija iespējams laimēt divas divvirzienu biļetes uz Prāgu, Čehiju, un atpakaļ uz Rīgu.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācija:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu