Autotransporta direkcija aicina sociālo tīklu lietotājus dalīties kuriozos stāstos par pieredzēto sabiedriskajā transportā

Lai popularizētu sabiedriskā transporta pakalpojumus, Autotransporta direkcija organizē unikālu akciju, aicinot pasažierus dalīties interesantos stāstos par pieredzēto sabiedriskajā transportā. Gandrīz ikvienam, kurš ikdienā pārvietojas ar autobusu vai vilcienu, nācies piedzīvot kuriozus un neaizmirstamus mirkļus, kas liek pasmaidīt ne tikai pašam pasažierim, bet arī draugiem, radiem un kaimiņiem, kuri atkal un atkal atceras šo stāstu. Ikviens sociālo tīklu Facebook un Twitter lietotājs, kurš iesūtīs Autotransporta direkcijai savu pozitīvo stāstu laika periodā no 2016.gada 27.aprīļa līdz 17.jūnijam, piedalīsies SIA ECOLINES organizētā ceļojuma uz Čehiju izlozē.

Gada laikā Latvijā ar sabiedrisko transportu pārvietojas aptuveni 240 miljoni pasažieru, un gandrīz ik dienu, braucot autobusā vai vilcienā, var novērot situācijas, kas neatstāj vienaldzīgu. Aicinot pasažierus būt vērīgiem un pievērst uzmanību tam, kas notiek apkārt, Autotransporta direkcija aicina iesūtīt stāstus, kas saistās ar sabiedriskajā transportā gūtajām pozitīvajām emocijām, sociālajos medijos facebook.com/AutotransportaDirekcija vai twitter.com/ATD_LV laika periodā no 27.aprīļa līdz 17.jūnijam. Ikviens pasažieris, kurš dalīsies pieredzētajā, piedalīsies Autotransporta direkcijas un SIA ECOLINES izlozē, kurā būs iespējams laimēt divas divvirzienu biļetes uz Prāgu, Čehiju, un atpakaļ uz Rīgu.

Izlozes uzvarētājs tiks paziņots sociālajos tīklos Facebook un Twitter 17.jūnijā, kampaņas noslēguma dienā. Izlozes uzvarētājam kopā ar vienu draugu būs iespēja doties uz Prāgu laika posmā līdz 31.augustam. 

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu