Applūdušo ceļu dēļ gaidāmas izmaiņas SIA Daugavpils autobusu parks maršrutos

Applūdušo un satiksmei slēgto autoceļu dēļ uz nenoteiktu laiku gaidāmas izmaiņas SIA Daugavpils autobusu parks apkalpotajā maršrutā Nr.6203 Ilūkste–Zariņi–Bebrene, Nr.6166 Daugavpils–Arone–Ilūkste, Nr.6165 Daugavpils–Ilūkste un Nr.6172 Daugavpils–Bramanišķi. Tiklīdz situācija uzlabosies un maršruti tiks izpildīti kā ierasts, mēs informēsim.

Sakarā ar applūdušo autoceļa Bebrene–Zariņi–Dviete posmu maršruta Nr.6203 Ilūkste–Zariņi–Bebrene reisi tiks izpildīti tikai līdz Dvietei. Ņemot vērā, ka arī uz Aroni ceļš ir applūdis un nav izbraucams, maršruta Nr.6166 Daugavpils–Arone–Ilūkste autobuss pasažieru pārvadājumus šajā posmā nenodrošinās. Tomēr, lai iedzīvotājiem būtu papildu iespēja sestdienās tikt no Daugavpils līdz Ilūkstei un otrādi, maršrutā Nr.6165 Daugavpils–Ilūkste uz nenoteikti laiku tiek atklāti divi reisi, kas tiks izpildīti sestdienās. Šajā laika periodā autobuss no Ilūkstes izbrauks plkst.10.15, bet no Daugavpils – plkst.13.10.

Neizbraucamā ceļa stāvokļa dēļ maršruta Nr.6172 Daugavpils–Bramanišķi reisi tiks izpildīti līdz Naujenes stacijai.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar SIA Daugavpils autobusu parks, zvanot pa tālruni 65429245.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 
Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: + 371 67686485; + 371 28627003

Ieteikt šo rakstu