4. maijā gaidāmas izmaiņas vairāk nekā 350 reģionālo autobusu maršrutos; 1. maijā izmaiņas būs divos maršrutos

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, 2022. gada 4. maijā, gaidāmas izmaiņas vairāk nekā 350 reģionālo autobusu maršrutos. Savukārt 1. maijā izmaiņas būs tikai divos maršrutos – Nr.6213 Krāslava–Skaista–Dagda un Nr.6237 Dagda–Šķaune–Dagda. Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus pirms brauciena atkārtoti pārbaudīt aktuālo autobusu kustības sarakstu mājaslapā www.atd.lv sadaļā Kustības saraksti vai portālā 1188.

Ņemot vērā, ka 1. maijs šogad būs svētdienā, izmaiņas gaidāmas divos reģionālajos maršrutos –Nr.6213 Krāslava–Skaista–Dagda un Nr.6237 Dagda–Šķaune–Dagda. Tiks atcelts maršruta Nr.6213 Krāslava–Skaista–Dagda reiss, kas Krāslavas autoostā tiek uzsākts plkst.15.30 un 14.20, bet Dagdas autoostā – plkst.14.20, kā arī maršruta Nr.6237 Dagda–Šķaune–Dagda reiss, kas Dagdas autoostā tiek uzsākts plkst.17.00. Savukārt trešdiena, 4. maijs, ir oficiāli noteikta kā brīvdiena, tāpēc šajā dienā gaidāmas izmaiņas vairāk nekā 350 maršrutos – daļā maršrutu tiks atklāti jauni reisi, bet daļā tie tiks atcelti.

Izmaiņas gaidāmas maršrutos, kuros sabiedriskā transporta pakalpojumus nodrošina 14 pārvadātāji: AS “Nordeka”, AS “CATA”, SIA “VTU Valmiera”, AS “Talsu autotransports”, SIA “Latvijas Sabiedriskais Autobuss”, SIA “Tukuma auto”, SIA “Daugavpils autobusu parks”, SIA “Dautrans”, AS “Rēzeknes autobusu parks”, SIA “Ludzas autotransporta uzņēmums”, SIA “Jēkabpils autobusu parks”, SIA “Gulbenes autobuss”, SIA “Balvu autotransports” un SIA “Ceļavējš”.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Lilita Pelčere,
VSIA Autotransporta direkcija
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: + 371 67356129 ; + 371 26627578

Ieteikt šo rakstu