30. maijā Saulkrastos notiks bezmaksas informatīvs seminārs šoferiem, kuri veic starptautiskos pārvadājumus

Šī gada 30. maijā Saulkrastos, Circle K autostāvvietā, notiks Eiropas Darba iestādes (ELA) organizēts informatīvs seminārs transportlīdzekļu vadītājiem, kuri veic starptautiskos pārvadājumus. Semināra tēmas būs saistītas ar Mobilitātes pakotnes I, ko pieņēma 2020. gada vasarā, prasību izpildi un kontroli.

Informatīvais seminārs notiek sadarbībā ar ekspertiem no VSIA “Autotransporta direkcija”, Valsts policijas, Valsts darba inspekcijas, Latvijas Sabiedrisko pakalpojumu un Transporta darbinieku arodbiedrības LAKRS. Transportlīdzekļu vadītājiem būs iespēja uzzināt par savām tiesībām un pienākumiem saistībā ar autopārvadājumu veikšanu un nodarbinātību šādās tēmās:

  • braukšanas un atpūtas laiki, tahogrāfu dati, pārkāpumu piemēri,
  • nosūtīšanas noteikumi un deklarācijas,
  • autovadītāju personas datu aizsardzība,
  • transportlīdzekļu vadītāju nodarbinātības nosacījumi utt.

Seminārs un diskusijas notiks 30. maijā no plkst. 18.00 līdz 21.00, vieta – Circle K 2 autostāvvieta, “Kurši”, Saulkrastu pagasts, Saulkrastu novads. Dalība pasākumā bez reģistrēšanās.

Tiks nodrošināta tulkošana no latviešu uz vairākām citām valodām (piemēram, lietuviešu, poļu), paplašinot iespējas dažādu valstu starptautisko kravu un pasažieru pārvadājumu veicējiem saņemt tieši viņiem būtisku informāciju par Mobilitātes pakotnes I prasību piemērošanas niansēm.