18. un 19. septembrī vilcienu pasažierus maršrutā Trepe-Līvāni pārvadās ar autobusiem

Šī gada 18. un 19. septembrī tiks veikts pārbrauktuves remonts dzelzceļa posmā Trepe-Līvāni. Tāpēc ir veiktas izmaiņas vilcienu kustības grafikā, un divu reisu pasažierus maršrutā Trepe-Līvāni pārvadās ar autobusiem. Izmaiņas ietekmēs vilciena Nr.808, kas no Rīgas izbrauc uz Daugavpili plkst. 13.01, kā arī vilciena Nr.801, kas ierasti no Daugavpils uz Rīgu atiet plkst. 13.06, bet šajās dienās izbrauks plkst. 12.46, pasažierus.  

Vilciena Nr.808, kas no Rīgas izbrauc uz Daugavpili plkst. 13.01, pasažieri Trepes stacijā varēs pārsēsties autobusos, kas tos aizvedīs uz Līvānu staciju, lai no tās ar vilcienu varētu turpināt ceļu uz Daugavpili. Plānots, ka autobusi no dzelzceļa stacijas “Trepe” izbrauks plkst. 15.22.

Vilciena Nr.801, kas no Daugavpils 18. un 19. septembrī izbrauks uz Rīgu plkst. 12.46, pasažierus maršrutā Līvāni-Trepe aizvedīs autobusi, lai no Trepes stacijas turpinātu ceļu ar vilcienu uz Rīgu. Plānots, ka autobusi no dzelzceļa stacijas “Līvāni” izbrauks plkst. 13.49.

“Pasažieru vilciena” tīmekļa vietnē un mobilajā lietotnē publicētais vilcienu kustības saraksts jau ietver šīs izmaiņas. Ar to var iepazīties šeit

Autobusos derīgas vilcienam paredzētās biļetes, tos apkalpos konduktori kontrolieri. Autobusos nav paredzēts pārvadāt velosipēdus.

 

Par AS “Pasažieru vilciens”

2001. gada 2. novembrī dibinātā akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir lielākais iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējs, kas pārvadā pasažierus pa dzelzceļu Latvijas teritorijā. AS “Pasažieru vilciens” ir patstāvīgs valsts īpašumā esošs uzņēmums. 2022. gadā uzņēmums pārvadāja 15,7 miljonus pasažieru, 98,8 % reisu izpildot precīzi pēc vilcienu kursēšanas grafika.

 

Papildu informācijai:

Sigita Zviedre

AS „Pasažieru vilciens”

Komunikācijas un mārketinga daļas vadītāja

Mob. tālr. 26377286

E-pasts: sigita.zviedre@pv.lv


Ieteikt šo rakstu