1. jūnija rīta vilciena reiss no Madonas vēl netiks izpildīts; tā vietā kursēs maršruta Rīga–Madona–Lubāna autobusi

Vilciens maršrutā Rīga–Madona sāks kursēt no 2021. gada 1. jūnija vakara – reiss Rīgā tiks uzsākts plkst.19.01. Vilciens, kas no Madonas izbrauks plkst.4.56, sāks kursēt no 2. jūnija. Tādējādi 1. jūnija rītā pasažieru pārvadājumus nodrošinās maršruta Nr.7989 Rīga–Madona–Lubāna autobuss, kas no pieturas Lubāna izbrauc plkst.4.00 (autobuss kursē cauri Cesvainei) un plkst.4.50 (autobuss kursē cauri Barkavai).

Papildus tam 1. jūnija vakarā maršruta Nr.7989 Rīga–Madona–Lubāna reiss, kas Rīgā tiek uzsākts plkst.17.40 un 18.10, tiks izpildīts līdz Madonai. Pēc tam pasažieri varēs pārsēsties maršruta Nr.6376 Madona–Cesvaine–Dzelzava vai Nr.6339 Madona–Meirāni–Lubāna autobusā, kas no Madonas stacijas izbrauks plkst.21.41, un turpināt ceļu līdz Lubānai (viens autobuss kursēs cauri Cesvainei, otrs – cauri Barkavai).

Autotransporta direkcija atgādina, ka no 1. jūnija vilciens uz / no Madonas kursēs katru dienu, bet uz / no Gulbenes – piektdienās, sestdienās un svētdienās. Lai pasažieri varētu pārsēsties no vilciena autobusā un otrādi, ērti nokļūstot iecerētajā galamērķi, gaidāmas izmaiņas arī reģionālo autobusu maršrutos. Papildus tam tiks slēgti četri reisi maršrutā Nr.7989 Rīga–Madona–Lubāna. Detalizētāka informācija par izmaiņām: https://bit.ly/3uuqiN8

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Lilita Pelčere,
VSIA Autotransporta direkcija
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: + 371 67356129 ; + 371 26627578

Ieteikt šo rakstu