Ņemot vērā zemo pasažieru plūsmu, no 23.oktobra eksperimentālo reisu līdz Getliņiem un Salaspils memoriālam izpilde tiks pārtraukta

Pamatojoties uz Sabiedriskā transporta padomes lēmumu, no 2016.gada 23.oktobra tiks pārtraukta eksperimentālo reisu izpilde maršrutā Nr.5835 Salaspils–Daugavas muzejs–TEC2–Saulkalne. Tāpat tiks pārtraukti eksperimentālie pārvadājumi maršrutā Nr.5777 Rīga–DS Getliņi–Salaspils. Eksperimentālie reisi minētajos maršrutos tika atklāti 1.maijā, lai nodrošinātu iedzīvotājiem iespēju tikt līdz Dārzkopības kooperatīvajai sabiedrībai Getliņi, bet tūristiem – līdz Salaspils memoriālam.

Analizējot pasažieru plūsmu maršrutā Nr.5835 Salaspils–Daugavas muzejs–TEC2–Saulkalne gandrīz pusgadu ilgā laika periodā, tika pieņemts lēmums pārtraukt četru reisu izpildi. Turpmāk autobuss, kas no pieturvietas Zinātņu akadēmijas ciemats (Miera iela) izbrauca plkst.10.30 (katru dienu) un 15.25 (sestdienās un svētdienās), savukārt pieturas Salaspils memoriāls – plkst.11.50 (katru dienu) un 16.45 (sestdienās un svētdienās), pasažieru pārvadājumus vairs nenodrošinās.

Ņemot vērā, ka pieprasījums pēc sabiedriskā transporta pakalpojumiem līdz Getliņiem ir sezonāls, no 23.oktobra vairs netiks izpildīti seši maršruta Nr.5777 Rīga–DS Getliņi–Salaspils reisi. Savukārt no 2017.gada 14.aprīļa līdz 15.oktobrim divi attiecīgā maršruta reisi, kas tiek izpildīti sestdienās, tiks atjaunoti.

Aicinām iedzīvotājus sekot līdzi maršrutu tīkla izmaiņām interneta vietnē www.1188.lv vai jautājumu gadījumā sazināties ar pārvadātāju SIA Galss Buss, zvanot pa tālruni 67226006 vai rakstot uz e-pasta adresi info@galssbuss.lv.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv

 


Ieteikt šo rakstu