Ādažu novadā izmaiņas rīta reisu izpildē trīs reģionālo autobusu maršrutos

Atbilstoši izmaiņām pasažieru plūsmās tiek turpināta reģionālo autobusu maršrutu kustību sarakstus optimizācija Pierīgas reģionā. Ādažu iedzīvotāji tiek aicināti iepazīties ar izmaiņām trijos reģionālās nozīmes autobusu maršrutos: Ādaži–Carnikava, Ādaži–Stacija Gauja–DS Salūts–Ādaži un Rīga–Kalngale–Carnikava–Kadaga.

No šī gada 7. novembra pasažieriem, kuri plāno braucienus reģionālajos autobusos Ādažu novadā, jāņem vērā izmaiņas vairākos rīta reisos šādos maršrutos:

  • maršrutā nr. 6842 Ādaži–Carnikava atcelts reiss plkst. 07.40 no Carnikavas tirgus, kas līdz šim bija darba dienās mācību gada laikā;
  • maršrutā nr. 5294 Ādaži–Stacija Gauja–DS Salūts–Ādaži autobuss reisā, kas plkst. 07.25 izbrauca no pieturas “Gaujas pagrieziens”, turpmāk darba dienās dosies caur Birzniekiem (iepriekš bija caur pieturu “Cits Mežaparks”);
  • maršrutā Nr.6855 Rīga–KalngaleCarnikava–Kadaga autobuss rīta reisā no pieturas “Kalngale” aties desmit minūtes ātrāk – darba dienās plkst. 07.25 (iepriekš plkst. 07.35), kā arī nebrauks caur Birzniekiem, bet caur pieturu “Cits Mežaparks”.

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutos nodrošina SIA “Latvijas Sabiedriskais Autobuss”. Izmaiņas Autotransporta direkcija saskaņojusi ar Rīgas plānošanas reģionu.Papildu informācija:

Tālr. +371 67280485

E-pasts: info@atd.lv

twitter.com/ATD_LV 

facebook.com/AutotransportaDirekcija 


Ieteikt šo rakstu