No 16. maija “Pasažieru vilciens” atjauno maršrutu līdz Valgai Igaunijā

Ņemot vērā valdības lēmumu par Baltijas valstu iekšējo robežu atvēršanu un atļauju Latvijas, Lietuvas un Igaunijas valstspiederīgajiem un personām ar uzturēšanās atļaujām brīvi ceļot starp visām trim Baltijas valstīm, AS “Pasažieru vilciens” no sestdienas, 16. maija, atjauno vilcienus maršrutā Rīga-Valga-Rīga, kuri kopš š.g. 17. marta kursēja līdz Lugažiem. 

Vilcieni līdz Valgai un atpakaļ, tāpat kā iepriekš, kursēs divas reizes dienā gan darbadienās, gan brīvdienās. Pirmais vilciens pēc divu mēnešu pārtraukuma pasažierus uz Igauniju nogādās sestdien, 16. maijā, ar atiešanas laiku no Rīgas centrālās stacijas plkst. 10.34. Valgā vilciens pienāks plkst. 13.29. Pasažieriem pēc nokļūšanas Valgā ir iespēja tālāk ceļot uz Tartu vai Tallinu, izmantojot Igaunijas vilcienu operatora Elron pakalpojumus.

“Pasažieru vilciena” mājaslapā un mobilajā lietotnē publicētais vilcienu kustības saraksts, kas redzams 10 dienas uz priekšu, jau ietver minētās izmaiņas.

Ceļotājiem ir jāņem vērā, ka katrā Baltijas valstī ir noteikti atšķirīgi ierobežojumi COVID-19 izplatības mazināšanai, tādēļ aicinām pasažierus, kuri plāno doties uz Igauniju, iepazīties un ievērot šajā valstī spēkā esošos noteikumus.

Atgādinām, ka ārkārtējās situācijas laikā aizvien ir spēkā aicinājums pirms katra brauciena izvērtēt tā nepieciešamību un izmantot sabiedrisko transportu tikai būtiskos gadījumos. Pasažieriem vilcienos visu brauciena laiku ir jālieto mutes un deguna aizsegs katra paša un apkārtējo papildu drošībai. Lai samazinātu cilvēkkontaktu, aicinām pēc iespējas izvēlēties vilciena biļetes attālinātu iegādi “Pasažieru vilciena” mobilajā lietotnē vai mājaslapā, tādējādi ietaupot 5% vai 10% no biļetes cenas. Savukārt, pērkot vilciena biļeti vilcienā pie konduktora kontroliera, mudinām pasažierus veikt bezskaidras naudas norēķinus.

 

Par PV.

Uzņēmums ir dibināts 2001. gada 2. novembrī. Akciju sabiedrība Pasažieru vilciens ir vienīgais iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējs, kas pārvadā pasažierus pa dzelzceļu Latvijas teritorijā. AS Pasažieru vilciens ir patstāvīgs valsts īpašumā esošs uzņēmums. Eirobarometrs 2018. gada iedzīvotāju aptauja liecina, ka Pasažieru vilciens precizitāte un uzticamība ir augstākā Eiropā.

 

Papildu informācijai:
Agnese Līcīte
AS „Pasažieru vilciens”
Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja
Tālr: 29467009

Ieteikt šo rakstu