No 1. jūlija gaidāmas izmaņas maršrutā Ādaži–Stacija Gauja–DS Salūts–Ādaži un Rīga–Carnikava–Zvejniekciems

Nodrošinot pasažieriem iespēju pārsēsties no viena transportlīdzekļa citā, kā arī izvērtējot pasažieru plūsmu, no 2019. gada 1. jūlija gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.5294 Ādaži–Stacija Gauja–DS Salūts–Ādaži un Nr.5371 Rīga–Carnikava–Zvejniekciems.

Pielāgojot autobusa atiešanas laiku vilcienam, kas no Rīgas iebrauc stacijā Gauja, maršruta Nr.5294 Ādaži–Stacija Gauja–DS Salūts–Ādaži reiss pieturvietā Ādaži tiks uzsākts plkst.10.55 un plkst. 18.05 (līdz šim tas tika uzsākts attiecīgi plkst.9.45 un plkst.17.50). Papildus tam no 1. maija līdz 30. septembrim reiss tiks izpildīts arī sestdienās un svētdienās. Tāpat autobuss no pieturvietas Ādaži turpmāk izbrauks plkst.14.10 (līdz šim izbrauca plkst.13.35).

Atsaucoties iedzīvotāju lūgumam, maršruta Nr.5371 Rīga–Carnikava–Zvejniekciems autobuss, kas no pieturvietas Ziemeļblāzma darbadienās izbrauc plkst.18.55 (vasaras periodā), turpmāk pasažieru pārvadājumus nodrošinās līdz pieturvietai Ādaži (līdz šim tas brauca līdz pieturvietai Siguļi). Savukārt zemās pasažieru plūsmas dēļ autobuss, kas no pieturvietas Siguļi izbrauc plkst.5.40, sabiedriskā transporta pakalpojumus vairs nenodrošinās.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.


Ieteikt šo rakstu