Abonementa biļete pieejama visos SIA Jēkabpils autobusu parks apkalpotajos maršrutos

No 2019. gada 1. septembra abonementa biļete būs pieejama visos 109 SIA Jēkabpils autobusu parks apkalpotajos maršrutos. Biļeti varēs iegādāties vairākiem braucieniem, kā rezultātā pasažieriem brauciens būs lētāks un sabiedriskā transporta pakalpojumus varēs izmantot ērtāk, katru brauciena reizi nepērkot atsevišķu biļeti.

Pasažieri varēs iegādāties biļeti no 10 līdz 19 braucieniem; no 20 līdz 34 braucieniem; 35 un vairāk braucieniem, tādējādi saņemot atlaidi attiecīgi 10%, 15% un 20% apmērā. To varēs izmantot 60 dienas no tās iegādes brīža.

SIA Jēkabpils autobusu parks apkalpo maršrutus Jēkabpils, Preiļu, Līvānu, Pļaviņu un citos novados. Saraksts ar pārvadātāja apkalpotajiem maršrutiem ir pieejams šeit.

Abonementa biļeti var iegādāties Jēkabpils autoostā, Vienības ielā 1; SIA Jēkabpils autobusu parks birojā, Akurātreri, Salas pagastā; Preiļu autoostā, Valmieras ielā 1, Preiļos. Papildu informācija par abonementa biļetes iegādes iespējām pieejama, zvanot pasažieru pārvadātājam pa tālruni 65231473.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Lilita Pelčere,
VSIA Autotransporta direkcija
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: + 371 67356129; + 371 26627578

Ieteikt šo rakstu