Par pasažieru pārvadājumiem Krievijas Federācijā FIFA 2018 laikā

Autotransporta direkcija saņēmusi informāciju no Krievijas Federācijas Transporta ministrijas saistība ar iebraukšanas kārtību Krievijas Federācijas pilsētās, kurās norisināsies FIFA 2018 Pasaules čempionāts futbolā no 2018.gada 14.jūnija līdz 15.jūlijam.

Drošības apsvērumu dēļ tiek noteikts liegums iebraukt autobusiem no 2018.gada 1.jūnija līdz 17.jūlijam Maskavā, Sanktpēterburgā, Kazaņā, Sočos, Samārā, Ņižņijnovgorodā, Rostovā pie Donas un no 2018.gada 1.jūnija līdz 30.jūnijam Volgogradā, Jekaterinburgā, Kaļiņingradā, Saranskā. Ierobežojumi neattieksies uz tiem autopārvadātājiem, kuri, veicot visa veida pasažieru pārvadājumus, izpildīs zemāk norādītās prasības:

  1. jāreģistrējas sistēmā Platon, jānoslēdz līgums, jāsaņem borta ierīce katram autobusam, par kuru jāsamaksā drošības nauda 6822.98 RUB;
  2. jāreģistrējas un jānosūta pieteikums (laiks, maršruts un galamērķis) par iebraukšanu minētājās pilsētās, izmantojot “Transporta direkcija - 2018” mājaslapu.

Detalizētāka informācija pa soļiem, lai izpildītu iepriekš norādītās prasības, ir atrodama šeit.

Papildu informācija un jaunumi ir atrodami šeit.

Noteikumi bezmaksas braucieniem pa dzelzceļu papildu vilcienos

Apmeklētāji, kuriem ir iegādāta biļete uz spēli un noformēta FAN ID, ir tiesīgi bez maksas pārvietoties uz pilsētām, kuras organizē čempionātu, izmantojot dzelzceļa transportu papildu vilcienos. Noformēt bezmaksas braucienus var šeit.