Par kravu pārvadājumiem Krievijas Federācijā FIFA 2018 laikā

Saskaņā ar 2017. gada 9. maija Krievijas Federācijas prezidenta dekrēta Nr. 202 "Par pastiprinātu drošības pasākumu piemērošanas īpatnībām 2017. gada FIFA Konfederāciju kausa un 2018. gada FIFA Pasaules čempionāta laikā " 12. pantu no 2018. gada 25. maija līdz 25. jūlijam ir aizliegts apgrozīt:

a) dienesta ieročus un minīciju;

b) sprāgstvielas un sprāgstvielu saturošus rūpnieciskos materiālus un produktus;

c) toksiskas vielas, kas iekļautas sarakstā, izņemot gadījumus, kad šīs vielas ir no Krievijas Federācijas teritorijā noteiktajā kārtībā reģistrēto zāļu sastāvā.

Termins "apgrozījums", kā skaidro “Rostransnadzor”, ietver arī kravu pārvadājumus.

Saskaņā ar iepriekš minētā dekrēta 7. pantu Krievijas Federācijas teritorijā, kur tiek ieviesti paaugstināti drošības pasākumi, valsts varas institūcijas, nepieciešamības gadījumā, var ieviest papildu drošibas pasākumus, lai uz laiku ierobežotu kravas transportlīdzekļu kustību. Krievijas Federālā autoceļu aģentūra “Rosavtodor” laikus sniegs informāciju par papildu satiksmes ierobežojumiem, iespējamiem alternatīviem maršrutiem un stāvvietām transportlīdzekļu novietošanai, uzstādot uz ceļiem brīdinājuma zīmes, un publicējot šo informāciju mājaslapā.

Pasaules čempionāta spēles plānotas 11 Krievijas pilsētās: Maskavā, Pēterburgā, Kazaņā, Sočos, Samarā, Ņižnijnovgorodā, Rostovā pie Donas, Volgogradā, Jekaterinburgā, Kaļiņingradā un Saranskā.