Elektroniskā rindas vadības sistēma uz Ukrainas robežas (papildināts 22.08.2023)

Informējam, ka no 2023. gada 8. maija Ukrainas 16 robežšķērsošanas punktos ir ieviesta transportlīdzekļu elektroniskās rindas vadības sistēma. Elektroniskā rindas vadības sistēma ļauj kravas pārvadātājiem reģistrēties un šķērsot robežu iepriekš noteiktā laikā. Reģistrēties rindai var, apmeklējot vietni https://echerha.gov.ua/en, kurā ir pieejama detalizēta instrukcija par elektroniskā pakalpojuma darbību vai “eCherha” mobilajā aplikācijā - https://equeue.page.link/start. Video pamācība "Kā iestāties rindā?" ir atrodama šeit.

Savukārt, no 2023.gada 1. augusta arī pasažieru pārvadātājiem ir jāreģistrējas eCherha sistēmā. Pagaidām sistēma darbojas tikai divos robežšķērsošanas punktos “Yahodyn-Dorohusk” un "Ustylug - Zosyn" un autobusi tos drīkst šķērsot tikai pēc iepriekšējās reģistrācijas. Šim nolūkam vietnē https://echerha.gov.ua/ jāizvēlas transportlīdzekļa tips “autobuss’’. Jāpiebilst, ka autobusu kustības saraksts paliek nemainīgs. Pasažieru pārvadātājiem, kuri reģistrējas «eCherha», robežšķērsošanas punktos jāierodas autobusa maršrutā norādītajā laikā. Sistēmā ir iespēja vienu reizi mainīt ierašanās laiku, informāciju par vadītāju vai autobusu. Šajā gadījumā vieta rindā tiks saglabāta.

Papildus informējam, ka no 2023.gada 1.septembra tiek plānots ieviest elektroniskās rindas vadības sistēmu autobusiem arī pārējos robežšķērsošanas punktos.

Robežšķērsošanas punktu saraksts, kuros darbojas elektroniskās rindas vadības sistēma:

Volīnas apgabals

  "Yagodyn - Dorohusk"

  "Ustylug - Zosyn"

Ļvovas apgabals

  "Krakowets - Korchova"

  "Rāva-Ruska - Hrebenne"

  "Sheghini - Medica"

  "Nyzhankovychi - Malhovice" 

Čerņivcu reģions

  "Porubne - Siret"

  "Mamalyga - Kryva"

Aizkarpatu reģions

  "Užhoroda - Višnije Niemetske"

  "Chop (Tisa) - Zahon"

  "Dyakove - Halmeu"

Vinnicas reģions

  "Mohiliv-Podilskyi - Otach"

Odesas reģions

  "Reni - Giurgiulesti"

  "Starokozache - Tudora"

  "Vynogradivka - Vulkanešti"

  "Orlivka - Isakcha"